
Řídíte auto vědomě vy, nebo vaše stará přesvědčení?
Za ta léta, co sedím vedle lidí v autě, jsem si všimla jedné velmi zajímavé věci. Mnoho lidí, kteří přicházejí do autoškoly na výcvik nebo na kondiční jízdy si v určitou chvíli myslí, že když jim to tak úplně nejde, že ten problém je hlavně v technice řízení. Z toho pak mohou vznikat dojmy, že jedině automat je zachrání… ale tohle není...





